Arieta's Blog


Yes, we can!
augusts 26, 2013, 1:46 PM
Filed under: Sajūtas un pasakas

Vasara patlaban grasās tā lēni, skaisti, svinīgi aizdunēt garām. Kā svētku kulminācijas priekšvakaru baudot, mēģinu vēl aktīvi, bet bez stresa par drīz zūdošo godību, baudīt siltumu, gaismu un krāsas. Brīžiem gan šķiet, ka meteorologi ar nolūku izplata maldīgās ziņas par to, ka “šī ir pēdējā siltā nedēļas nogale”, bet patiesībā tas ir tikai uz labu. Jo, kad cilvēkam kaut ko pasniedz kā “pēdējo iespēju”, mēs parasti pēkšķi vairs nespējam noraidīt piedāvājumu, ar “varbūt-citreiz”.

Nu tad šī bija jau otrā pēdējā siltā un saulainā nedēļas nogale, kuru izmantoju par visiem 100. Ja pagājušonedēļ visi notikumi vairāk ievirzījās saviesīgās pasēdēšanās, ēdamlietu gatavošanā un patērēšanā, tad šonedēļ cēlāmies kājās. Nu, ne jau burtiski, jo lielākoties tomēr sēdējām, par ko liecina nepatīkami sāpīgās sajūtas, ar sēžamvietu strauj;ak piezemējoties uz citas virsmas. Sestdien nosēdējām kopumā 80km uz velo, pārsteidzu pati sevi ar šādu varēšanu. Svētdien atkal pilnīgi neplānoti, negaidīti un necerēti sevi pārsteidzu vēl vairāk, izlemjot sēsties iekš kanoe un baudīt 20 saules, miera un burvīgu ainavu piepildītus kilometrus. Un Gauja bija pat draudzīga, laivu pārāk nemētāja un krastā visi četri izkāpām sausi, apsārtušām sejām un sāpošiem roku muskuļiem. Tas, ka gribējās vēl tikai norāda, cik labi patiesībā bija.

Tā vien šķiet, ka pēc tik skarbām ziemām ar ieilgušu pelēcību, vasarai pienākot, apzinīgā prāta daļa atvienojas no intuitīvās un emocionālās smadzeņu puslodes, lai šajos ekskluzīvajos 3 mēnešos tiktu veidoti pozitīvo izjūtu uzkrājumi. Iekonservēt katru vasaras niansi savā burciņā pa trīs lāgiem, lai ziemā nebūtu jātaupās.

Advertisements

Atstāt komentāru so far
KomentētKomentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s%d bloggers like this: