Arieta's Blog


vienkārši
maijs 23, 2013, 1:42 PM
Filed under: Sajūtas un pasakas

Cilvēki, kas nesarežģī lietas. Kuri nemeklē visur kaut kādus slēptos zemtekstus un iemeslus aizvainojumam. Tādi, kuriem tu vari droši, nebaiļojoties un septiņreiz nepārdomājot sakāmo, pateikt savu viedokli un zināt, ka nebūs saasinātas reakcijas un stundām garas izskaidrošanās. Ar viņiem komunicējot es jūtos patiešām vislabāk, jo nav jāspēlē teātris, un savstarpējā saskarsmē abi var brīvi elpot.

Dīvainākais gan tas, ka viņi ne vienmēr ir tuvākie draugi vai pat pirmās pakāpes radinieki. Sen nesatikti cilvēki, piemēram. Arī tādi, kuriem pašapziņa iedalīta pareizajā daudzumā, bet piedevās nav piešķirts lecīgums ar uzviju. Viņi parasti māk tik eleganti atrisināt situācijas ar kādu uzskatu atšķirībām, ka nevienā brīdī nejūti nepieciešamību attaisnoties, tai pašā laikā respektē viņa pretējo viedokli. Par diplomātiju es to noteikti nenosauktu, tā drīzāk ir sirds gudrība. Un ļoti stabila nervu sistēma.
Lūk, šo maģisko spēju/ prasmi es savas dzīves laikā labprāt iemācītos, pat vairāk – uzskatu par nepieciešamu atkost, kā tas tiek panākts, un atrast kaut kur sevī pārpasaulīgu spēku to paveikt. Es teiktu, ka tas būtu vajadzīgs teju katram, un noteikti daudz svarīgāks par n-tajām augstākajām izglītībām, etiķetes normām un erudīciju kultūras jomā.

Advertisements

Atstāt komentāru so far
KomentētKomentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s%d bloggers like this: