Arieta's Blog


melnā šokolāde ar ķiršiem
maijs 21, 2013, 12:13 AM
Filed under: Sajūtas un pasakas

Rijības lēkmēm jau vairākus gadus manā pusē ir cieša saistība vai nu ar pastiprinātu aukstumu, vai arī – fiziskam aktivitātēm. Abos gadījumos gan mēdzu allaž sevi attaisnot, jo ,kā vienā, tā otrā, apēstais tiek lietderīgi izmantots – siltumā vai enerģijā.

Vasara gan tādā ziņā ir favorīte, jo,  kopš pieturos pie velo transporta kā teju vienīgā siltā laika pārvietošanās līdzekļa,  nav ne miņas no liekajiem kilogramiem, lai arī cik kaloiju tai vienā dienā es arī patērētu. Un vispār, kalorijas jau arī labu laiciņu neskaitu. Tā vietā man labāk patīk skaitīt dažādās garšas un izdabāt savām iegribām. Tas gan nereti rezultējas ar vismaz puses no ienākumiem atstāšanu Rimi kasēs, Mangaļu šašliku krogā un mazajās ” garām-braucot”  bodītēs, kur tukšoju saldējuma vitrīnas.

Shēma vispār ir tāda kā čūska, kura iekodusies pati savā astē – ar tendenci uz atkārtotu riņķveida kustību. Jo vairāk staigā/ slido / min pedāļus, jo vairāk un biežāk gribas ne vien paēst, bet arī našķēties. Līdz ar to dažreiz mēdzu sevi mānīt, lai vakarā nebūtu jālien zem segas grūtnieces paskatā. Labs variants tādiem šmaukšanās mēģinajumiem ir melnā šokolāde – garšīga, bet ļoti intensīva. Pat pie lielākās rijības vairāk par 2-3 rindiņām apēst nevaru, tāpēc ir iespēja atstāt kaut ko nākamajam vakaram. Tas, savukārt, kalpo kā motivācija, kad roka veikala plauktā sniedzas pēc man-gribas-kaut-ko-garšīgu.

Un nevajag, lūdzu, stāstīt man par to, ka, paēdot labas brokastis, pa vidu starp ēdienreizēm dzerot daudz ūdeni vai uzēdot pa banānam, tieksme uz pgaršīgu paēšanu mazināsies. Pilnīgs bullshit.

Advertisements

Atstāt komentāru so far
KomentētKomentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s%d bloggers like this: