Arieta's Blog


+28
jūlijs 7, 2012, 2:20 AM
Filed under: Sajūtas un pasakas

Džunifers visu dienu pa grīdu vien, pa grīdu vien. Izstiepjas uz sāna kā neveikli izrullēts mīklas kunkulis uz (laikam jau) vēsās papes, un maksimāli dabiski tēlo līķi. Beikts mincītis, beikts un pagalam.
Arī Laumiņa, lai arī tāpat kā citas dienas lidinās apkārt pa dzīvokli, tomēr šodien no tās gaišās galvas pa kādam apspiestam vaidam, un pavisam neapspiestām lamām. Bangladešas priekšpilsēta te esot, šī saka, un turpina aizkaitināti mīties uz sava ričuka pa jūlija svelmes uzvārīto asfaltu.

Toties mani šodien sveic. Draudziņi, radiņi. Zvana un priecājas par to, ka vismaz kādam šie +30 nav ne sutas balss, ne sātana izdzimums. Priecājas par to, ka beidzot, BEIDZOT ir diena, kurā ne brīdi nav vēsi, kurā ne sekundi nav jāpavada domās par tuntulēšanos un kāpostu tīteņa cienīgu slāņošanos. Ir tikai visaptverošs, neaprakstāmi patīkams siltums, kurš piepilda istabu, tad acumirklīgi sapinas matos, elpā, un veikli ielien aiz ādas. Tā sajūta ir tik ļoti viegla, tik lidojoša, tik barojoša, ka pat šobrīd, aiz lielajiem priekiem galīgi apstulbusi, nespēju aizdoties pie miera. Zin’ kā, tās naktis, kurās+28, tās ir tās, kurām jāpaliek uzticīgai, lai pēc tam kaut vai plūdi.

Dziesma, kura man katru vasaru seko jau nezin no kuras klases. Retais krievu mūzikas gabals, kurš liek tām skudriņām tipināt un skriet.

895696d8pu

Man atkal kaut kā galīgi traki sagribējas vēlreiz izlasīt Tūves Jansones “Vasaras grāmatu”-  to, kur par salu, par nepieradinātu jūru, pieradināmu siltumu un nepieradināmu kaķi.

Advertisements

Atstāt komentāru so far
KomentētKomentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s%d bloggers like this: