Arieta's Blog


Un vēl!
jūnijs 27, 2012, 4:30 AM
Filed under: Sajūtas un pasakas

Tu, kurš tur augšā visu bīda un kārto, gribēju tikai pateikties par piešķirto atvaļinājumu vairāku nedēļu garumā, un atgādināt, ka nu jau būšu gatava darbam. Sauli esmu saķērusi tik ļoti, ka baltas krāsas drēbēs vairs neizskatos pēc miltu tārpa. Arī velopriekus esmu baudījusi ar uzviju, katru dienu nobraucot vismaz padsmit, līdz pat saviem 50 kilometriem, kas, savukārt, vainagojies ar īstām mužika kājām. Tik seksīgi, ka vai bail metas!
Nu jā, un arī nauda ir lieliski patērēta, pieturoties pie manas un finansu līdzekļu sadraudzības principa – priecājamies viens par otru, un baudām, nebaidoties par to, ka kādudien kāds mūs uz laiku varētu izšķirt. Jo, kamēr vien ir vēlme, un ir dzinulis šajā pusē, pozitīvais vibe pilnīgi noteikti nokļūst arī tur, naudas koku pasaulē.

Runājot par šī mēneša top pirkumiem – smaržas. Mans šīs vasaras aromāts, kuru biju noskatījusi jau rudenī, bet pacietīgi gaidīju siltumu un jaunu dzīvību, kam tas gaisīgi svaigais parfīms būtu nevainojama izvēle. Un tā patiesi arī ir. Pie tam, ar manu smaržu fetišu, pateicoties šai miniatūrajai pudelītei katru dienu, no mājas izejot, nodrošināts smaids un pozitīvs lādiņš visa ceļa garumā. Tas, kā aromterapija iedarbojas uz psihi, ir viena no fenomenālākajām cilvēka organisma uzbūves īpatnībām.

Bet, ja par triviālākām tēmām, gribēju vēl piebilst, ka ļoti līdzīgas smaržas man bija pirms kādiem 6 gadiem, pavasarī, kad bija sācies fantastisks posms manā dzīvē. Tas citrons ar medu un saules piegaršu virmoja apkārt visas vasaras garumā, vienīgi tolaik tas man izmaksāja nevis 30, bet gan nepilnus 3Ls. Pēc tam Avon kaut kā muļķīgā kārtā beidza ražot savu burvīgo ķermeņa aromatizētāju, un man nācās no tā atvadīties uz 6 vasarām. Un tagad, iespējams pagātnes nostaļģijas vadīta, es atkal varu kaifot, kad āda uzkarst un tas vasarīgais citrusīgums pārņem visu telpu ap mani.

Lūk, mazās lietas. Sīkumi, kuri liek iemīlēties minūtēs, reizēm dienās. Ir cerība, ka kādureiz visi šie nieki savstarpēji iepazīsies, paspiedīs cits citam rokas, un apvienosies vienā milzonīgā laimes vilnī. Liks iemīlēties dzīvē.


Komentējiet so far
KomentētAtbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s%d bloggers like this: