Arieta's Blog


debeszila nagu laka
jūnijs 22, 2012, 2:56 AM
Filed under: Sajūtas un pasakas

Šovasar atdzimšanu manā mūzikas listē piedzīvo dažādi dabstepa gabali, kas ir mazliet dīvaini, jo pēc pagājušās vasaras Bdum-bdum-bdum pārsātinājuma šķita, ka, paldies, bet vairāk nē. Mans minējums – vasara uztur enerģētiskajā līmenī tādu ritmu, vibrējošu dunoņu, kam konkrētais mūzikas stils ir perfekts papildinājums. Kā gan citādi izskaidrot to, ka pēkšņi, bez jebkādām loģiskām sakarībām, es atkal varu drillēt vienu gabalu n-tās dienas pēc kārtas, un katrreiz sajust, kā no tās enerģijas burtiski notirpst kājas?

Vispār, viss ir sasodīti vienkārši. Ir vējā plīvojoši mati, pāri Akmens tiltam minoties teju pa gaisu aizpūsts krekliņš, šausmīgi daudz jaunu vasaras raibumu un totāla saindēšanās ar krāsām un smaržām. Sasaluma mēnešos, kad atmiņas par vasaru pielīdzināmas tikko nojaušamām tauriņu spārnu vēdām, tās ir vienīgais gaismas avots bezdibenīgajā, melni saltajā bezdibenī. Tad šķiet, ka tie trīs gaidāmie mēneši iemieso visas cerības, visu skaisto un neapstrīdami labo. Bet tad, kad stāvi zaļajam sprādzienam jau pašā viducī, tu smejies par to, kādas gan tavas ekspektācijas patiesībā bijušas – vārgi bērna šļupsti. Tas emocionālais un fiziskais dopings, kas vienā stiepienā paceļ spārnos, ir biedējoši spēcīgs.

Sēžu pie galda, jau krietni rītā iekšā, skatos, kā debeszili, spīdīgi nadziņi klabina simbolus uz taustiņiem. Priecīga, saules radiāciju sarijusies āda. Ķermenis tak it kā tas pats, mazliet sakņupis no ilgas tupēšanas jogas pozā ritentiņkrēslā, un krietni noguris no nu jau dienišķās velo devas. Bet tas šajā, fiziskā ķermeņa, sataustāmajā dimensijā. Tepat blakus vēl vairākas, kurās visi pārējie, krietni vieglākie, ēteriskie ķermeņi staro no sajūsmas, barojas no dienā uzsūktajiem acumirklīgā prieka atomiem. Enerģija mazas, spilgtas gaismas lodītes veidolā, ārdās pa astrālo telpu, nevar vien rimties. Viss tik augstās frekvencēs, ka šajā dimensijā, šajā realitātē neviens nesamanīs, ka kaut kas mainījies. Tas tāds mans un jūnija mazais noslēpums.

Šiten te mazliet vairāk vasaras, vairāk čila un mazāk spriedzes. Tas tā, lai ir ņamma visām garšas kārpiņām.


Komentējiet so far
KomentētAtbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s%d bloggers like this: