Arieta's Blog


peles miegu savilkušas
maijs 10, 2012, 4:20 AM
Filed under: Sajūtas un pasakas

Es mēdzu no rīta piecelties no klienta telefona zvana, mēdzu arī, minūti pēc acu atvēršanas, spēt domāt tikai par to vien, kā ātrāk tikt klāt e-pastam. Reizēm es zākājos, un nervozi birdinu cigaretes pelnus ārā pa logu, bubinādama kaut ko par muļķa letiņiem ar tizlo bēšās krāsas gaumi.
Bet tad es paņemu pusneizdzerto kaut kādu atlaižu vīnu, it kā no Francijas, konfekšu karaļa želejkončas krāsainajā papīra turziņā, un uzlādējos. Kreisajā rokā nopirkstota glāze, ar labo lieku pelei un datoram rasēt mēbeles. It kā jau pārāk nopietni neizklausās, bet reizēm tā pat ļoti var. Ziniet, kad projektam radošā potenciāla mazāk kā saulaino dienu Latvijas teritorijā, tad var rasēt arī ar vīnu.

Vispār draugi man parasti sūdzas, ka no vinčika taču nākot miegs, un nākamajā dienā galva nekāda, bet laikam vienkārši katram no mums ir savs sabiedrotais alkohols. Iemācoties to savējo dozēt, un kombinēt ar ēdienu, var brīnumu lietas panākt.

Tagad gan vīnu nomainījusi kafija, bet vakarvakara apņemšanās pabeigt visus rasējumus tuvojas veiksmīgam noslēgumam. Kā es vienmēr saku – pats galvenais ir dabūt to apņemšanos, jo pēc tam apstāties ir praktiski neiespējami. Dragāju kā traktorists līdz pirmajiem putnu treļļiem.

Advertisements

Atstāt komentāru so far
KomentētKomentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s%d bloggers like this: