Arieta's Blog


Skrituļo un staigā!
aprīlis 19, 2012, 10:51 PM
Filed under: Sajūtas un pasakas

Manas jaunās draudzenītes no Powerslide!
Varu vai nu ripināties, vai arī staigāt ar superneglītām botām. Divi vienā & greit saksess! :D

Šogad pavasaris pamatīgi pārbauda manu pacietību, iesējis atlasa lentītē pirmos “plus grādus”, un vazā mani aiz deguna jau krietni pirms Lieldienu sniega vētras. Ir dienas, kad tā jau vārgo zemes siltumu pavada lietusgāzes vai orkāns blokmāju pagalmos; tās ir dienas, kad pat es, par spīti skrituļslidošanas vājībai, bezspēcīgi uzgriežu muguru kalendāram. Boikotēju tā saucamo pumpuru sprāgšanas laiku.

Bet, par spīti tam, ka apkure vēl arvien nav atslēgta, un pensionāri turpina aizpildīt sabiedrisko transportu ar savām kožu saēstajām puslapsām un neglītajām ziemas pufaikām, es esmu stingri nosolījusies pievērsties pavasarim pavisam. Galu galā astronomiskās ziemas beigas svinējām jau pirms mēneša, un, ja tas šitā turpināsies, Līgo vainadziņus pīsim uz 1.septembri, ka es jums saku!

Šodien, ja nemaldos, jau piektais riņķis pa Purvciema, Teikas, Šmerļa, Mežciema, Pļavnieku un Biķernieku meža teritorijām izrullēts, un kājas saka, ka kādu laiciņu būs jāpakačājas, pirms varēšu atgriezties apritē. Pagājušajā gadā 1,5h garos maršrutus šopavasar izbraucu vien 2h laikā, turklāt lidojoši patīkamā sajūta arī saglabājas salīdzinoši neilgu laiku. Piešņaukātas salvetes, pulsējoši deniņi, un “vells, cik tās jaunās slidas tādas un šitādas”.
Bet patīk jau vēl arvien. Kontroles sajūta pār savu ķermeni nesoties uz priekšu tādā ātrumā, spēja manīgi uzlēkt/ uzkāpt, un nolēkt/ nokāpt no apmalītēm, nesamazinot braukšanas tempu, manevrēšna pa izvagotajiem gājēju ceļiem starp omēm ar iepirkumu maisiņiem, un bērniem, kuri tikko pirmoreiz uzsēdušies uz velosipēda.

Kad uzsāku sezonu, ik nedēļas sanāk nomainīt pleilisti iekš mp3, jo pa 1,5h  “skipoju” tik daudz gabalu, ka pie piektās reizes sāk šķist, ka manas mūzikas dažādība pielīdzināma radio SWH Rock. Tā nu šonedēļ savas ausis esmu priecējusi ar Russian Circles (paldies puišiem par fantastisko konci!), “Drive” soundtrack’u, un, sev par lielu izbrīnu – beidzot iespējams novilkt vismaz vienu no King Charles dziesmām. Negribas klaigāt, bet ĻOTI GRIBĒTU BEIDZOT SAGAIDĪT ALBŪMU!!! :)

Advertisements

Atstāt komentāru so far
KomentētKomentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s%d bloggers like this: