Arieta's Blog


Most of all I won’t grow up
Oktobris 25, 2011, 1:59 AM
Filed under: Sajūtas un pasakas

Tik milzonīgi intensīva radošā urdoņa, kādu vismaz desmit kafijas krūžu iekšējā enerģija, celšanās un darīšanas slēdžu īssavienojums. Es sevi uzkurinu, iespējams neapzināti.
Tā vienkārši ir, ka tik ļoti mīlot savu profesiju nākas regulāri iekarst līdz nekontrolējam radošajam uzbudinājumam, un pēc tam rāpot pa sienām. Un ne jau nu tāpēc, ka nemācētu savas idejas materializēt, vai būtu pārāk tizla, lai samenedžētu naudas pelnīšanas un radošā pašizgāzēja lomas. Itin vienkārši ir atņemta dienišķā saules gaismas narkomāna deva, un viņš, mazais nevarīgais un bālais, guļ satinies seģenē un nevar norīt to kamolu, kas kāpj kaklā un saada visas domas nekustīgas. Acis grauž, konstanta miegainība, konstanta sajūta, ka esmu sapinusies savās n-desmit krāsainajās šallēs.

Bet visādi citādi dzīve, tāpat kā gadu skaits, vienmērīgi kāpj uz augšu. Piemēram, no pirmā stāva esmu uzrāpusies līdz piektajam.
No duškabīnes ar pelējumu flīžu šuvēs esmu beidzot tikusi pie pavisam īstas vannas. Ir arī burbuļbumbas, persiku, kafijas krēma un dzērveņu. Garšīgas lietas, kas nenogulst ne uz vēdera, ne gurniem, ne sirdsapziņas.
Šodien piedevām no skaidrām debesīs manās augšup lūgšanai pavērstajās plaukstās iekrita sega. Šikā. Divguļamā. No dārgajām, kuras Ķīnā vis neražojot. Ja arī tu vēlies bezmaksas ūbersiltuvieglubaltuziemas segu, tad atliek vien mēbeļu salonam uzcītīgi piegādāt klientus, kuru kopējā veikalā atstātā naudas summa ir lielāka par maniem divu gadu ienākumiem. Un yay, notiks brīnums, un sega būs tava. Not that es būtu sapņojusi par jaunu divguļamo segu, bet uztveru šīs Likteņtēva zīmes kā skaidru solījumu – gaidi gultasbiedru!

Skrienot atpakaļ uz savu silti iesēdēto vietiņu Tumblrā, atstāju jūs ar diviem gardumiņiem no mana dziesmu pūriņa. Pirmā niknāka, otrā pilnīgs aveņu uzpūtenis.

 

Advertisements

Atstāt komentāru so far
KomentētKomentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s%d bloggers like this: