Arieta's Blog


naktis atmodina aizmigušos…
Septembris 13, 2011, 4:08 AM
Filed under: Sajūtas un pasakas

…un savaldzina nogurušos…

arī rudlokainmatainas Arietas oranžos un siltos ziemas peldmēteļos.

Septembris jau pusē, bet vēl arvien nav līdz galam tuvu pienācis. No rītiem pie palodzes pieķeras ledaini aukstām ķetnām, bet drīz vien, nagiem čīkstinot skārdu, tvēriens atlaižas un vēl arvien zaļajā zālē atskan mīksts būkšķis. Pirms saullēktiem, kad visdrošākais laiks, jo miegā pavadītas vien dažas stundas, un sapņoju visciešāk, septembris ielavās istabā un pāršķir kalendārā lapu. Iemet māmiņas Tukummājas pagalmā lepnīgi izaugušu kabaci, un sakarina bumbierēs saldus un sulīgus augļus. Viņš dara to, ko pieprot vislabāk – piezogas klusām, pamazām pieradinot pie nosalušiem pirkstiem, un, kā atvainojoties, acu priekšā zibinādams saulrieta krāsu plūmes un pa noklīdušai dzeltenai lapai Brīvības ielas pelēkajā līdzenumā.

Lai arī kā vasara necenstos šogad novilcināt savu apciemojumu, mans ķermenis neļaujas meliem. Āda reaģē pilnīgi negaidīti, ikgadējā tradīcijā atgādinot man, ka tīneidžeru problēmas var tiklab būt arī manējās. Ja šo dāmīšu cīniņu vēl varētu sagremot, tad ar jau mazliet pimirstajiem depresijas uzplūdiem ir citādāk. Un te varu ķermenim tikai piekrist, jo 90 dienas saules pret tuvojošamies 9iem drēgnuma un bezcerīgas pelēcības mēnešiem ir vēl mazāk par kaķa šķavām. Tas ir. Jā, tas ir tik kā augonis papēdī, kurš radatik akūti neciešamu diskomfortu, ka brīžiem, kad septembris mani necenšas mānīt, es gribu, lai man būtu liela stikla terīne, kuru es šķaidītu pret mūsu hruščovkas sienu. Ripītā.

Līdz ar šo visu netīkamo gadalaiku maiņu, esmu pašrocīgi un labprātīgi radījusi sev jaunu atkarību, kurā smeļos tos ikdienas sīkos prieciņus, par kādiem māca jūsmot skaistie, seksīgie un slaidie no Cosmo.
Rekur (tikai tiem, kuri tic skaistā uzvarai pār pasauli) – www.color-me-inside.tumblr.com

Noslēgumā pāris šīmēness audiālo prieku. Jau nodrillētas :D

Advertisements

Atstāt komentāru so far
KomentētKomentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s%d bloggers like this: