Arieta's Blog


vientulība ir sātans
jūnijs 27, 2011, 9:44 PM
Filed under: Sajūtas un pasakas

Virsrakstā es nelamājos, ne-e. Un arī vienbūšanu un vienpatību ne nosodu, ne apbižoju. Patiesībā tas ir tikvien kā vienas no skaisto krievu deju hītu / tucinieku dziesmas vārdu tulkojums. Oriģinālā būtu –

Oģinočistva svoolaaač
Oģinočistva skukaaa
Ja ņe čustvuju  sjerdcēēē
Ja ņe čustvuju rukuuuuu

Miglā tītais noslēpums, kas šai brīdī pazib tavā prātā (es vismaz ļoti ceru, ka tā :D), ir – no kurienes šī skaistā balāde? No kurienes šīs slāviskās ieskaņas? No kurienes šī smeldze?

Lai arī cik ļoti man gribētos jums uzlabot pirmdienas vakaru, sakot, ka, lūk, es meklējos jaunos, svaigos mūzikas apvāršņos, audiāli izglītojos un atbrīvojos no nacionālisma… tie būtu meli. Nav tas mans sasniegums, nav mani lauri. Atbilde ir “Enri”. Automazgātuve Enri. Krievu automazgātuve Enri. Un, kamēr es varu būt non-judging un iecietīga arī pret citām tautībām un viņu kultūru, nezin kādēļ citu tautību mūzika netiek skandināta pa pus pagastu no 8-22iem katru mīļu dienu.

Var jau būt,es vienkārši lēnām pārvēršos par īgnu un kasīgu vecmeitu, bet uzskatu, ka tiem lāga zēniem no automazgātuves ( tb. skūtajiem urālu kretīniem) nav nekādu tiesību traucēt manu skaisto vasaras rituli ar šito sūda bum-bum-traļi-vaļi. Ne vairs viens cilvēks var logu turēt vaļā, ne elpot tīru, no oi bļe suka davai veseļei brīvu gaisu.

Rekur arī dusmu vulkāna izvirduma cēlonis –
(cilvēkiem ar īstenu alerģiju pret šīs tautas strīpbikšu jauniešu iecienīto “mūziku” silti iesaku  atturēties un šoreiz neskatīt, kas lāčukam vēderā. )

Advertisements

Atstāt komentāru so far
KomentētKomentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s%d bloggers like this: