Arieta's Blog


summer rain, you can never…forget that
jūnijs 16, 2011, 3:31 PM
Filed under: Sajūtas un pasakas

 

Šis rīts lika atcerēties vēl vienu no daudzajām vasaras pievilcīgajām īpašībām – to, ka ir iespējams izbaudīt tik ļoti nepieciešamos kontrastus, neriskējot nolikties uz divām nedēļām gultas režīmā ar pilošu degunu un čerkstošu večas balsi.
Šonedēļ mākoņi dikti daudz staigā, pārsvarā rokās sadevušies, bariņos vai sadrūzmējušies sānu pie sāna un samelnējuši nikni. Kad nu ir par daudz, un staigāšanai jāmet miers, ierastais pilsētas zaļums aizklājas ar ažūru, kustīgu ūdens piruešu instalāciju.  Un, nav jau vērts vairs atkāroties, bet, protams, ka līdz ar čaukstošo lietus sienu, pilsētas kanalizācijā aizskalojas viss rīta aizkaitinājums un bittersweetness, atstājot vien svaigu jasmīnu smaržu aiz loga.
Sakritības ir skaistas ar to, ka neparedzamas, gluži kā vasaras lietusgāzes. Lūk, un sakritības pēc vakarvakar jaunatklāju spēcīgu, spēcinošu un vibrējošu mūziku Jizue izpildījumā. Ironiski, bet rekur jums Lietus suns jūnija viducī –

* foto ir viens no mākslinieka Tim Walker meistardarbiem. Tāds magnētisks spēks viņa darbos, lai arī, pirmajā acu uzmetienā, manai gaumei mazliet par šizīgu.

Advertisements

Atstāt komentāru so far
KomentētKomentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s%d bloggers like this: