Arieta's Blog


piektdien izdīga debesis
aprīlis 12, 2011, 1:49 AM
Filed under: Sajūtas un pasakas

Pagājušopiektdien, dienā, kad bija jāsadzen rokā visi slimības laikā iekavētie darbiņi, notika viena no tām lietām, kuras notiek tieši tad, kad tās neplāno. Šoreiz notika debesis un nesteidzīga darba nedēļas beigu atmosfēra saules gaismas strēlē pāri manam rakstāmgaldam. Dzeltenais un zilais smuki sadejojās, sacēla žilbīgus, bet neredzamuc putekļus.. un APČĪ. Inficēta un pagalam :).

 

 

Pie infekcijas simptomiem pieskaitāma terpentīna smarža 40 kvadrātmetros un mazliet kāpņu telpā, līdz elkoņiem noķellētas rokas un saguris, laimīgs, smīns. Ā, un vēl tādi nieki –

 

_______________________________________________________________

Šovakar, nezin kādēļ, kāds manā prātā iesēja neveselīgu un, acīmredzot, stulbu ideju – komplektā ar vakariņu dīvānu beidzot novērtēt Portmanes tēlojumu iekš Black Swan. Pēc kritiķu vērtējuma gan būtu pieklājies uzreiz saprast, ka kinolentei garša galīgi ne pa manai gaumei, bet es jau no tiem, kas netic. No tiem, kam jāpārbauda, cik tad ļoti netīkami būs.
Bija ļoti. Atkal jau par cilvēka psihes disfunkcijām, šizofrēnijām, paranojām un visādām citādām – ijām un ojām. Vienvārdsakot – auglīga pusotrstunda tiem, kam patīk cunami tējkarotē. Nezinu, kā lai citādi sauc pavisam ikdienišķas dzīves, standarta problēmu un vides dramatisku saspīlēšanu ar patosainu klasisko mūziku. Vēl labāk – klasiskā mūzikas kāpinājumi šausmenei pielīdzināmos momentos un kadros.
Ja neskaita Portmanes gandrīz sataustāmo skaistumu un nevainojamo tēlojumu, gandrīz jāsaka, ka labāk būtu skatījusies kādu košu un skaļu standartkomēdiju.


Komentējiet so far
KomentētAtbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s%d bloggers like this: