Arieta's Blog


15 to go
marts 7, 2011, 3:57 AM
Filed under: Sajūtas un pasakas

Lai kā arī nebūtu ar tām atkarībām un to apkarošanu, vienai es ļaujos no sirds un uz urrā – regulārai filmu skatīšanai. Neiešu sevi saukt par kino gardēdi, jo īstie kinomīļi, topošie režisori, operatori un vienkārši kinematogrāfijā izklītoti ļaudis, noteikti rauktu degunus un smietu bārzdā. Sak, ko tad tā sajēdz, viņai jau tikai pabāz zem deguna kādu Holivudas savārstījumu – skaļi strebs no milzu karotes, bez sāta un saprāta. Tomēr, kā jau ar visiem hobijiem un aizrautībām, kuras liek justies labi, ir visai pajāt, ko par to padomās kāds cits.

Kino skatos dažādu iemeslu dēļ. Reizēm tā ir vēlme pēc tādas kustību, skaņu un mainītu toņu piesātinātas glezniecības, citreiz vienkārši nepieciešamība pēc sveša pozitīvisma un viegluma, bet citkārt atkal pavisam parasta kāre paskatīties, kā skaisti cilvēki dzīvo skaistos interjeros, ģērbjas stilīgākajās drēbēs un ikdienā tā starp citu uzkož kaut ko, kas vairāk vai mazāk ir no pārtikas produktiem izveidots mākslas darbs.

Šodienas vieglums pieprasīja tādu mierpilnu, noskaņām bagātu vakara noslēgumu. Un, re, filmu mapītē kā reiz’ mazliet jau apputējusi mani gaidīja The romantics – burvīga savā tempā, klusinātajā, mazliet ziemeļnieciskajā krāsu spektrā, un filmas varoņu dialogu saspēlē. Sižets it kā triviāls – pirms drauga kāzām 7 cilvēku kompānija pavada smiekliem, dialogiem, atklāsmēm un atzīšanām bagātu vakaru, kas ievelkas naktī un ievelkas rītā. Par neatrisinātām attiecībām, kuras jāatrisina, un attiecībām, kurās nekad nav bijis, ko risināt. Par sliktiem tostiem, savstarpēju iedvesmošanu, un to, cik citādāk viss izskatās nākamā rīta gaismā.
Šoreiz piekāšu citkārt par nozīmīgu uztverto IMDB vērtējumu, jo, papildināta ar tik burvīgu skaņu celiņu, kinolente bija baudāma, atslābinoša un viegla kā baltvīns.

Soundrtracks laikam iznācis vēl nav, jo pēc stundu ilgiem meklējumiem, biju spiesta atzīt savu sakāvi. Rokā esmu sadzinusi vien pusi no filmā izskanējušajām dziesmām, ar kurām steigtin steidzos dalīties.

Lai jums skaisti ieskandināts nedēļas sākums!

 

 

 

 

 

 

Advertisements

Atstāt komentāru so far
KomentētKomentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s%d bloggers like this: