Arieta's Blog


saldi
februāris 20, 2011, 1:41 AM
Filed under: Sajūtas un pasakas

It kā nepietiktu ar to, ka nu jau 3 mēnešus mati krīt ārā tā, ka drīz arī košais hennas tonis neko nespēs līdzēt, tagad pret mani ir sadumpojusies ir teju visa imūnsistēma. Kas sākās kā nevainīgi aizkritusi auss, tagad ir ievilcies kārtējā antibiotiku kūrē, krietni nepatīkamā spiedienā galvas apvidū un nespējā uzklausīt skaņas, kas mazliet virs vidējā skaļuma diapozona. Te, klusuma pasaulē ir dīvaini. Vēl dīvaināk, ka pirmo reizi es runāju mazāk nekā Laumiņa – tas visu šo situāciju padara gluži vai sirreālu.

Šodien pirmo reizi daudzu dienu laikā izlēmu, ka varbūt beidzot pienācis laiks filmai…ja nu tā pavisam klusītiņām to skaņu uzgriež, un slēdz nost, kad sākas gaudu gabali sarežģījumu momentos. Kā jau nereti tas notiek, arī šodienas filmu uzraku vienā no vietējiem blogiem, pie tam šoreiz – veiksmīgi. Nesteidzīgas fucked-up cilvēku dzīves un attiecības, skaistas hipiju drēbes un skatieni, kas pielīdzināmi dzejnieka monologam. Skatoties atskārtu vēl pārliecinošāk, cik ļoti tieši acis un skatiens var mani “paņemt”. Neatkarīgi no dzimuma, tas ir pirmais, ko cilvēkā pamanu, un, ja tas ir gana runājošs, īpašs un dzīvīgs, pārējo seju varu arī gluži vienkārši neievērot. Varētu pat teikt – ieslēdzas selektīvā redze.

Filmas caurstrāvojošo pozitīvismu un krāsas sacukuroju līdz pēdējam, uz sveces liesmas atkal cepot tik sen nebaudītos Marshmallows. Jau smarža vien tik ļoti laimes enorfīnus sauc ārā, ka mute apmierinājumā smaida, gaidot kad uzcepsies tas, kurā varēs iekosties, kas būs mazliet kraušķīgs no ārpuses, perfekti izkusis iekšpusē, un tieši tik staipīgs, lai varētu nocūkāties līdz ausīm.

Ak jā, pretēji pēdējai rindkopai, mans filmas favorītcitāts –

“I’m so sick of optimism. It’s fucking exhausting. “

Advertisements

Atstāt komentāru so far
KomentētKomentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s%d bloggers like this: