Arieta's Blog


puikas un meitenes
februāris 14, 2011, 4:00 AM
Filed under: spriedelējumi

Salasījos šodien nepiedienīgi un nevajadzīgi daudz svešu blogu, sasmēlos iedvesmu no svešu pļāpu druskām, bet tagad nespēju savas skrienošās domas nobremzēt.

Tik ļoti labi reizēm palasīties kādu vīrieša cilvēka rakstīto, vienalga, vai tā būtu dvēseles lavīna vai tikai ikdienas nieki un klačas. Cik loģiski, konstruktīvi un, neko lieku nepasakot, iespējams ne vien izklāstīt kādu konkrētu notikumu vai sajūtu, bet arī uzburt acu priekšā visu tā mirkļa noskaņu gammu. Patīkami, kad nākamajā teikumā acs neatrod gaidīto, bet aptverot šo neparedzēto, saproti, ka šādi tak’ ir daudz labāk. Patīkamāk, vieglāk uztverami, un, galu galā, vairāk liek domāt, un prātam pašam sevi asināt, nekā just svešus emociju uzplūdus, kuri nepiederīgām acīm tāpat nekad nebūs tā pa īstam izprotami. Vienvārdsakot, un neizplūstot neauglīgos pārspriedumos par Veneru un Marsu – manā ikdienā arvien zīmīgāk sāk izpausties šīs pretējās enerģētikas trūkums.

Protams, veidojot interjerus no a-z, sanāk sastrādāties ar abu dzimumu pārstāvjiem, tomēr, nenoliedzami patīkamāka komunikācija ir tieši ar vīriešiem. Un neba nu kādu seksuālo enerģiju vai automātiskā flirta (kuru es tik tiešām nepiekopju) dēļ. Nē, itin vienkārši, biznesa vidē daudz tīkamāk ir uzklausīt argumentētus viedokļus, loģisku skatu uz “the big picture”, nevis haotisku mētāšanos pa detaļām, kā arī, nenoliegšu, piederu tomēr tai sabiedrības daļai, kura santehnikas vai elektropreču salonā padomu drīzāk jautās vīriešu kārtas pārdevējam.

Nedomāju, ka to varētu jelkādā ziņā uzskatīt par rasismu, ja reiz pati darbojos nišā, kurā par sievietes viedokli bieži vien tiek rauktas uzacis un slēpti smīniņi. Itin vienkārši – lai sieviete būtu izcila kādā no tehniskajām sfērām, viņai jābūt vai nu apdāvinātai, vai uzcītīgai, kamēr vīrietim tas ir spļāviens vējā. No otras puses – ja sieviete šo savu vēlmi un prasmi ir apņēmusies izkopt tad, nav šaubu, izkonkurēs talantīgāko “stiprā” dzimuma pārstāvi.

All in all, gribēju vēl teikt, ka gada netīkamākā diena ar visu savu kliedzoši sarkano ir klāt, un būs mirusi jau pēc 20 stundām.

(Šīs tēmas sakarā -publisks FUI 1.draugiem.lv un 2.google.com grafiskajiem dizaineriem par:
1. absolūti apkaunojošu 90ies kompeni un formām
2. acij burtiski sāpīgu, grūti uztveramu krāsu ņirboņu)

Un saldajā, ļoti valentīndienīgs video, kurā režisors jauki panācis vēlmi aizdomāties arī ārpus kadra –

Advertisements

1 komentārs so far
Komentēt

es ar vienmēr apbrīnoju vīriešu konstruktīvo un strukturēto pieeju lietām. man pašai ir dusmas uz sevi par to, kā mētājos ar lietām, faktiem un emocijām. viss viens vienīgs murskulis bieži vien.

Komentārs by marthacomics
Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s%d bloggers like this: