Arieta's Blog


paldies par krāsām, 6.februāri!
februāris 7, 2011, 3:04 AM
Filed under: Sajūtas un pasakas

Pareizi vien cilvēki  (cilvēks) runā – es visu laiku nonākot pretrunās pati ar sevi. Piemēram, šai pašā brīdī. Plakstiņi samirkuši, smagi un nepaklausīgi, krīt ciet un ļauj uz 5 lakoto sekciju daili vērties vien pa šauru, miglainu spraudziņu. Tomēr, tikpat lielu paniku, kā  saules gaismas neizbaudīšana spožuma piestarotā debeszilā dienā, manī spēj radīt arī nakts stundu “neizdzīvošana” līdz pat pēdējai neapmiglotajai domai. Tai pat laikā, zinu, ka miegs ir viena no manām nepārspētajām kaislībām, kaut tieši šobrīd to labprātīgi sev liedzu. Loģiski sakopjot visus miegainos domu kamolīšus, saprotu, ka tām pretrunām cēlonis būs to kaislību, patikšanu un aizrautību nepiedienīgais daudzums. Par daudz manī vēlmju, apņemšanos un iekšējās kutēšanas.

Pēc lieliskas 3 stundu pastaigas saulainā ziemas svētdienā cauri kūstošiem un rotaļīgi peļķainiem Rīgas parkiem, ielēcām pa taisno iekšā Andrejsalas saulrietā. Saule krāsas satjūnējusi apskaužami košas, gluži kā iz mana personīgā iemīļoto toņu kataloga (ja runāju interjera frīka dialektā).
Visi tie –
ostas lielie un mazie dzelži,
ziemas miegu snaudošās laiviņas un jahtas,
un
līganie ledus daudzstūri Daugavas piesauļotajā zilumā,
un
vēja piepūsti rudi mati, smaržo pēc brīvas svētdienas un meiteņu smiekliem,
un
vizuļojoša improvizēta slidotava visa mola garumā.

Vējš pūta, bet, tā kā gan man, gan Laumiņai jakas ziemas priekiem dizainētas, tad neķērām kreņķi, un svinējām līdz smeldzei skaisto saulrietu uz velna paraušanu. Pēcāk, laimīga kasīju pārsalušās iedžinsotās kājas, kamēr Rimi alkohola stendā izvēlējāmies kvalitatīvos, pieaugušo ranga vīnus zem vārdiem Old Tbilisi un Talisman.

Vakara noslēgumā – atkal jau ( un par laimi, tieši ATKAL) šokolādes kūka, šoreiz ar brīvdienu gurmānu piedevu – melnās šokolādes pildījumu. Kopā ar Gruzijas baltvīnu un Čandlera jokiem – tik ķecerīgi garšīgi, ka atliek vien stenēt un celt rokas pret debesīm – tu, kas citiem dod laimi, mīlestību un seksu…pie velna, – paldies tev, milzonīgs, par šokolādi!!!

Advertisements

Atstāt komentāru so far
KomentētKomentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s%d bloggers like this: