Arieta's Blog


plaukstas jau saberzētas
janvāris 9, 2011, 9:06 PM
Filed under: Ausu prieki, Sajūtas un pasakas

Nolēmu kaķa gada (jā, es turpināšu uzsvērt, ka gads ir tieši kaķa,  jo pēc tam, pēc 2011., gadu nosaukumos pietiekami figurēs visvisādi dzīvnieki, kuri visi kopā manas ekspektācijas nākotnes sakarā nespētu darīt ne uz pusi tik košas kā šogad, 12 minku mēnešos) apņemšanās sākt jau svētdienā, lai pirmdienai neuzkrautu vēl lieku pienākumu nastu. Tad nu vilku ārā vingrošanas paklājiņu un ņēmos kustināt nosēdētās ķermeņa daļas, sāpošo muguru ieskaitot. Gāja jau gaužām grūti, ar daudzām nelegālām video pauzēšanām  un ūdens patēriņu, tomēr balvā gaidāmā banānmaize bija gana laba motivācija. Skan diezgan čīp, bet works for me :)

Nākamnedēļ, tātad, praktiski visas dienas aizplānotas pilnas tā, ka darbiem neredz sākumu, kur nu vēl beigas. Kā rītdien uzsākšu sprintiņu, nomītās kurpes varēšu novilkt un iemest stūrī ātrākais piektdienas vakarā, cerot, ka sestdienu un svētdienu varēšu rezervēt miegam un veselajam saprātam. Patīkami gan tas, ka līdz ar darāmajiem darbiem aug arī tā apziņa, ka esi vajadzīgs, tevi gaida un grib, ui kā grib redzēt. Un, ja jau pagājušo nedēļ pa vidu deguna šņaukšanai un theraflu tiku galā ne vien ar gražīgiem pasūtītājiem, bet pat ar pašvaldības policiju, auto evakuēšanu un Zigurda (as in autoevakuatora operators) brutālo flirtu…. gaidāmajai nedēļai būtu jābūt vien kūkas gabalam.

Kamēr vēl tipinos pa wordpressu pūkainās čībiņās, gribēju zinātājiem atgādināt, nezinātājus – dāsni informēt, ka 22.janvārī iekš Depo gaidāmi “Everything is made in China”. Rekomendēju ruporā!


Komentējiet so far
KomentētAtbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s%d bloggers like this: