Arieta's Blog


bērnudārznieka aizrautībā
janvāris 8, 2011, 4:03 AM
Filed under: Sajūtas un pasakas

Par to, ka velti baroju sevi ar ilūzijām, šodien pārliecinājos kārtējo, nu jau neskaitāmo reizi. Pretēji manām iecerēm, ka, laikam ritot un vecuma ailītē rakstāmajam ciparam kļūstot arvien iespaidīgākam, arī mana persona taps nosvērtāka, loģiskāka un emocionāli kompaktāka. Totally lost cause. Vēl arvien “gribulītim acis zib, gribulītis visu grib”. Tagad, protams, kad medu, ledu un šokolādes konfektes meitene pati spēj nopirkt, vēlmes un iegribas, attiecīgi, arī pakāpjas nākamajā līmenī. Tieši tik augstā, lai manas rokas vienmēr būtu drusku-drusku zemāk, un lai varētu teikt: “gandrīz. gan jau nākamreiz..”

Un tās aizrautības…Katra kā bērnībā izsapņots, teju teju materializējies iedomu draugs. Pietiek ar nelielu devu sugar-spice-and everything nice, vai arī ar dažādu apstākļu glīšu sakritību kādā dzīves momentā, un jauna aizraušanās ierauga dienasgaismu. Sākumā jau ir gaužām krāsaini un spoži, nesūdzos, viss kņud un ņirb kustībā, laužas iekšā manā ziemas pelēcī, un šķiež krāsas uz vella paraušanu. Un, kaut arī zinu, cik šīm aizrautībām īss mūžs, es ļaujos vienmēr. Vai arī – tieši šīs apzināšanās dēļ. Protams, pēc tam allaž ir boom!, un lielais prieka balons pārtop mazā, skumīgā nenosakāmas formas lupatiņā, lai Ī-ā varētu turpināt gausties un īdēt par dzīves netaisnībām.

Visa šī sakarā, jāatklājas, ka atkal, nu jau vairs nezinu, kuro reizi, esmu atsākusi skatīties Friends akurāt no pirmās sezonas. Jo ir taču tik šausmonīgi jauki, ka vēl arvien visi raksturi, joki un pat epizodes, kurām jau zinu iznākumu, spēj sajūsmināt un izvilināt ķiķināšanu, “awww”, vai smieklu gārdzienus.
Silta sajūta, zinot, ka ir lietas un vērtības, kas paliek, kad citas, iznīcīgās – mīlestība, skaistums un mūžīgā vasara, ir prom.


Komentējiet so far
KomentētAtbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s%d bloggers like this: