Arieta's Blog


asiņaina romance
decembris 20, 2010, 3:44 AM
Filed under: Sajūtas un pasakas

Šovakar, pēc neveiksmīga mēģinājuma skatīties vienu no crime-drama-thriller-mystery žanra filmām, nolēmu tomēr atgriezties pie pārbaudītām un maigām vērtībām. Tā kā tika aizdegta pēdējā adventes svece, man vismaz bija jauks attaisnojums arvien nemirstošajai kārei pēc atskatītajām romantiskajām komēdijām. Tā nu abas ar Laumiņu metāmies iekšā interneta dzīlēs cerībā, ka kaut kur plašajā kino industrijas pasaulē vēl mitinās kāda puslīdz sagremojama iepriekš minētā žanra filma, kuru neviena no mums nebūtu redzējusi.

Pēc ilgstošiem pūliņiem, atradu latviešu mājas lapu ar dažādām filmu žanru kategorijām, un sāku rakņāties romantikas un komēdijas sadaļā, līdz ieraudzīju kaut ko perfektu. Romantisks vakara kino: “Neaiztiec cirvi”. –

Manuprāt, komentāri te ir lieki. Atliek vien piebilst, ka, kad pirmā smieklu lēkme bija pāri, manā prātā neviļus sāka veidoties ainiņas, kuras būtu sagaidāmas no filmas ar šādu nosaukumu. Sižeta līkloči, tā teikt.

Vai mūsu valstī PATIEŠĀM neviens nejēdz sameklēt sakarīgus savas profesijas pārstāvjus, Jo mums ir labi tulki, un kā vēl ir! :)


Komentējiet so far
KomentētAtbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s%d bloggers like this: