Arieta's Blog


Manās mājās arī ir fejas
decembris 16, 2010, 1:00 AM
Filed under: Sajūtas un pasakas

 

Šovakar sēžu uz pūkainas mākoņu maliņas, galvā mazmazītiņš princešu kronītis šķībi uzbīdīts, un, kājas mīkstās čībās šūpājot, šķībi dungoju līdzi šiem eņģeļbērneļiem, kuru jaukums līst pāri malām un saindē mani saldi –

Šodien un vakardien kaut kādas mazās dieniņas. Veikalā, pretējie ierastam, paņemu mazos mandarīnus, jo milzu daudzums sakrauts kastu kastēs, sakrāmēts piramīdās un vilina ar savu koši oranžo.
No pašceptās brīnumgardās banānmaizītes griežu plānas un maziņas šķēlītes. Toties daudz. Ēdu, un klakšķinu ar mēli kā ome, labsajūtā piemiedzot acis, izbaudot banānu-mandeļu-ruma-šokolādes garšas skaņdarbu.
Vietējā IKEA saloniņā iegādājos 36 maziņas, bet traki garšīgi smaržojošas Ziemassvētku gaidīšanas tējas svecītes. Smaržo pēc siltuma, piparkūkām, svētku rīta spilvena un siltām plaukstām. Dedzinu vienu pēc otras, reizēm visas 6 kopā, un svinu savu nemīļāko gadalaiku.
Šodien biju ciemos  pie maziem vīriņiem Mežparka smagi piesnigušo egļu kvartālā, darba darīšanās gan. Iespējams, ka veidošu bērnistabas interjeru diviem maziņiem – vienam pirmo pasaules apbrīna mēnešu vecumā, otram tik hiperaktīvam, kustīgam un sabiedriskam, ka gribas viņa māmiņai līdzcietīgi papliķēt pa plecu un uzvārīt smaržīgu liepziedu tēju.

Bilde – Atkal jau Kikariz mākslas darbs no Devianart


Komentējiet so far
KomentētAtbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s%d bloggers like this: