Arieta's Blog


desmit no desmit
aprīlis 23, 2010, 11:04 AM
Filed under: Ausu prieki

Reizēm, kad dzīvei padomā ir īpaši melns humors, tik melns, ka sašmucē ilgi spodrināto dimanta oliņu, kas katrā no mums, atliek vien rīkoties kā dāmai attēlā. Parādīt vidējo pirkstu. Reizēm vārdi ir nevis lieki, bet nepietiekami, lai aprakstītu to kluso aizkaitinājumu, kurš arvien pieņemas spēkā.

Pilnīgi iespējams, ka vidējā pirksta sindromam pie vainas ir kas vairāk par ieilgušajām brīvdienām visās dzīves frontēs. Kā nekā, Jūrmalā ir tikai +5, kas mazām un salīgām būtnēm liek maukt kapuci galvā un patērēt tēju litriem vien. Līdz ar to, izpaliek arī riteņbraukšanas prieki, kuri tik ļoti sasilda un iešūpo pašsajūtu mažorā.

Kā aizvakar, kad nominos savus 12km pa priežu sakņu uzarto asfaltu maršrutā Melluži – Jaunķemeri, un tad tos pašus 12 atpakaļ gar sudrabaini mierīgo jūru. Neviena cilvēka, skaļš klusums un pavasara aļģu smarža. Un tad atveras debesis un pavasara tumšzillillā debesis raud prieka asaras un, gribot negribot, lūpu kaktiņi pavelkas augšup, jo arī man prieks. Kārtējo reizi nācās nobrīnīties vien, cik ļoti nepazīstama man ir jaunā Arieta. Nu tā, kurai kapuce salijusi un uz deguna pil ledusaukstie pilieni aprīlim, kuri tiešām vairs nav kā līdz šim; tā, kura starp lietū virmojošo ūdens klajumu un pelēko lietus dušu izlijusi caur un caur un kuras zilganie pirkstgali, satīti jakas piedurknēs, iekrampējušies riteņa stūrē; tā, kura ik pēc pārsimt metriem ceļ vellapēdu pāri mazajām upītēm vai grāvīšiem, kuri no kārklainajām kāpām skrien uz jūru. Un TĀ Arieta smaida, aukstumu nejūtot un līksmo, ka ar iepriekšējo ierakstu izdevies piesaukt vismaz mazmazītiņu šķipsniņu dabas stihijas.

Nu re, viņas divas manī, bet abas Arietas. Abām jāsadzīvo un jāmeklē kompromisi.

Šito šodien klausās arieta nr. 2 —>


Komentējiet so far
KomentētAtbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s%d bloggers like this: