Arieta's Blog


ROOOAAARRRR
aprīlis 20, 2010, 12:08 AM
Filed under: Ausu prieki

GRRRRRRRRRAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Manī no tiesas ir pārāk daudz enerģijas. Tas mazais sarkanais ir izaudzis milzīgs un oranžs, un dzeltens, un violets, un balts, tas ārdās, liesmo, neapstājas, solot reizē svētlaimi un pasaules galu.

Sākumā tā kņudoņa tikai pirkstu galos, tāds kā dīvains satraukums, tādas kā nepamatotas gaidas un cerības, tad sajūta lēnām pārvēršas arvien augošā nemiera vilnī kurš skaļi elso ausīs, pārsitot visas apkārtesošās skaņas. Tas sarkanais dzīvsudrabs neļauj pat prātam un sajūtām ne brīdi stāvēt uz vietas vai manī, viss ir skrienošs un steidzīgs, sajaucas ar vīraka smaržu un tumsu aiz loga un rauj mani līdzi. Es izkāpju pati no sevis un ar smīnu noskatos kā pasaulīgais veidols šūpojas līdzi kādam austiņās rībošam ritmam, cenšoties apvaldīt iekšā kliedzošās ugunis un orkānu. Es sevi pazīstu. Ne nu apvaldīs, nekā. Būs vien jāizdzīvo man ierastais cikls – ar enerģijas dzimšanu, pieņemšanos spēkā, kulmināciju un lēno, lēno sarukšanu līdz nelielajai, kabatas izmēra un dvēseles ietilpības formai.

Tāpēc neturu sevi savās rokās, ļauju vaļu pāri plūstošajiem zigzagiem un virpuļiem, ļaujos prāta saraustīšanai gabalos un zinu, ka kaut kad jau rimsies. It always does.

Pagaidām uz viena viļņa ar bērnības zeltu :) –


Komentējiet so far
KomentētAtbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s%d bloggers like this: